Rodzinka testuje i recenzuje

PRZESYŁKOWO

ZDROWE PODEJŚCIE

IMG_20170609_190531.jpg     Dziś doszła do mnie pewna książka pt."Instrukcja obsługi faceta", która bardzo mnie zainteresowała chyba ze względu na jej tytuł i jest dostępna na ZDROWE PODEJŚCIE.

11698916_867463790012658_3979090986759848654_n.png

O nas

Sklep internetowy ZdrowePodejscie.pl jest prowadzony przez firmę Esse z Łodzi, od kilku lat specjalizującej się w sprzedaży wysyłkowej. ZdrowePodejscie.pl jest adresowane do wszystkich, którzy troszczą się o swoje zdrowie i chcą je zachować jak najdłużej. Promujemy atrakcyjne produkty z dziedziny profilaktyki, leczenia oraz pokonywania chorób, dolegliwości i schorzeń. Jeśli cieszysz się dobrym zdrowiem, również dla Ciebie mamy suplementy, zdrową żywność, kosmetyki oraz książki, które pomogą prowadzić zdrowy styl życia.

Chcąc nie tylko rozwijać wiedzę naszych Klientów na temat zdrowia, ale również pomóc im w dbaniu o nie, wybieramy też dla nich popularne i skuteczne suplementy - zioła, witaminy i minerały. W ofercie posiadamy również zdrową żywność, która nie zawiera szkodliwych dla ludzkiego organizmu substancji. Proponujemy także kosmetyki oraz środki czyszczące bez zbędnych dodatków chemicznych. W naszej ofercie znajdują się dodatkowo specjalistyczne książki medyczne jak i te niewymagające szerokiej wiedzy na temat zdrowia. To tytuły poświęcone leczeniu klinicznemu oraz metodom naturalnym, które można stosować samemu bez ingerencji lekarzy.